| 13°C |
| Πρωί | 14°C |
| Μεσημέρι | 16°C |
| Βράδυ | 14°C |
| Βράδυ | 13°C |
| Πρωί | 12°C |
| Μεσημέρι | 18°C |
| Βράδυ | 11°C |
| Πρωί | 12°C |
| Μεσημέρι | 19°C |
| Βράδυ | 11°C |
| Πρωί | 12°C |
| Μεσημέρι | 20°C |
| Βράδυ | 11°C |
| Πρωί | 11°C |
| Μεσημέρι | 22°C |
| Βράδυ | 12°C |
| Πρωί | 12°C |
| Μεσημέρι | 23°C |
| Βράδυ | 12°C |
| Πρωί | 12°C |
| Μεσημέρι | 23°C |
| Βράδυ | 13°C |