| 10°C |
| Πρωί | 9°C |
| Μεσημέρι | 16°C |
| Βράδυ | 16°C |
| Βράδυ | 11°C |
| Πρωί | 11°C |
| Μεσημέρι | 17°C |
| Βράδυ | 11°C |
| Πρωί | 10°C |
| Μεσημέρι | 17°C |
| Βράδυ | 13°C |
| Πρωί | 13°C |
| Μεσημέρι | 17°C |
| Βράδυ | 13°C |
| Πρωί | 13°C |
| Μεσημέρι | 18°C |
| Βράδυ | 14°C |
| Πρωί | 13°C |
| Μεσημέρι | 19°C |
| Βράδυ | 13°C |
| Πρωί | 13°C |
| Μεσημέρι | 18°C |
| Βράδυ | 13°C |