| 18°C |
| Πρωί | 18°C |
| Μεσημέρι | 22°C |
| Βράδυ | 20°C |
| Βράδυ | 17°C |
| Πρωί | 16°C |
| Μεσημέρι | 21°C |
| Βράδυ | 17°C |
| Πρωί | 17°C |
| Μεσημέρι | 21°C |
| Βράδυ | 18°C |
| Πρωί | 19°C |
| Μεσημέρι | 22°C |
| Βράδυ | 18°C |
| Πρωί | 18°C |
| Μεσημέρι | 21°C |
| Βράδυ | 17°C |
| Πρωί | 16°C |
| Μεσημέρι | 21°C |
| Βράδυ | 17°C |
| Πρωί | 16°C |
| Μεσημέρι | 22°C |
| Βράδυ | 17°C |