| 8°C |
| Πρωί | 9°C |
| Μεσημέρι | 15°C |
| Βράδυ | 13°C |
| Βράδυ | 7°C |
| Πρωί | 11°C |
| Μεσημέρι | 18°C |
| Βράδυ | 10°C |
| Πρωί | 13°C |
| Μεσημέρι | 20°C |
| Βράδυ | 14°C |
| Πρωί | 15°C |
| Μεσημέρι | 18°C |
| Βράδυ | 13°C |
| Πρωί | 16°C |
| Μεσημέρι | 18°C |
| Βράδυ | 14°C |
| Πρωί | 16°C |
| Μεσημέρι | 20°C |
| Βράδυ | 16°C |
| Πρωί | 18°C |
| Μεσημέρι | 22°C |
| Βράδυ | 17°C |