| 10°C |
| Πρωί | 8°C |
| Μεσημέρι | 21°C |
| Βράδυ | 18°C |
| Βράδυ | 12°C |
| Πρωί | 12°C |
| Μεσημέρι | 19°C |
| Βράδυ | 12°C |
| Πρωί | 12°C |
| Μεσημέρι | 21°C |
| Βράδυ | 13°C |
| Πρωί | 12°C |
| Μεσημέρι | 23°C |
| Βράδυ | 14°C |
| Πρωί | 14°C |
| Μεσημέρι | 23°C |
| Βράδυ | 15°C |
| Πρωί | 15°C |
| Μεσημέρι | 23°C |
| Βράδυ | 15°C |
| Πρωί | 15°C |
| Μεσημέρι | 23°C |
| Βράδυ | 14°C |