| 19°C |
| Πρωί | 20°C |
| Μεσημέρι | 22°C |
| Βράδυ | 21°C |
| Βράδυ | 19°C |
| Πρωί | 21°C |
| Μεσημέρι | 25°C |
| Βράδυ | 21°C |
| Πρωί | 21°C |
| Μεσημέρι | 25°C |
| Βράδυ | 21°C |
| Πρωί | 22°C |
| Μεσημέρι | 27°C |
| Βράδυ | 21°C |
| Πρωί | 22°C |
| Μεσημέρι | 28°C |
| Βράδυ | 21°C |
| Πρωί | 23°C |
| Μεσημέρι | 28°C |
| Βράδυ | 21°C |
| Πρωί | 23°C |
| Μεσημέρι | 28°C |
| Βράδυ | 21°C |